Vrácení, výměna a reklamace zboží

Výměna a vrácení zboží

Objednali jste si produkt, který Vám nesedí nebo se Vám nelíbí? Můžete nám ho zaslat zpět do 14 dní od převzetí objednávky a my Vám zašleme buď jiný produkt, který si vyberete nebo Vám vrátíme peníze. Do zásilky také přiložte formulář pro vrácení a výměnu zboží.

Pro menší zásilky (oblečení apod.) můžete využít dopravce Zásilkovna. Pro vrácení zboží zdarma, nadiktujte obsluze Zásilkovny kód 92754914. Obsluha následně vytiskne štítek a nalepí jej na balík – vy nic neplatíte, poštovné zaplatíme my!

Upozorňujeme, že balík nesmí přesáhnout následující rozměry – váha maximálně 5 kg, délka nejdelší strany maximálně 70 cm a zároveň součet všech stran nesmí přesáhnout 120 cm.

Pro větší zásilky (kufry apod.) můžete využit jakéhokoliv jiného dopravce. V tomhle případě poštovné platíte Vy. Balík zašlete na adresu:

Motoplace.cz
Valchařská 24/36
614 00 Brno
+420 736 298 458

Reklamace zboží

Potřebujete reklamovat zboží zakoupený u nás? Samozřejmě na to máte právo a máte možnost produkt reklamovat až 2 roky od jeho zakoupení. Postup pro zaslání zboží k nám je stejný jako u výměny a vrácení zboží (popsáno výše). Do balíku přiložte formulář pro reklamaci.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, avšak nejdéle do 30 dní od obdržení Vámi zaslaného zboží.