Chrániče do moto oblečení

12 položek celkem

Vybrat si ideální moto oblečení není jen tak. Nejen, že musí dokonale padnout, ale také musí být dostatečně komfortní, abychom v něm vydrželi i několik dlouhých hodin. Aby se zároveň jednalo o součást motorkářské výbavy, která vás ochrání při cestování jak v tuzemsku, tak v zahraničí, vyplatí se investovat do chráničů do oblečení, na něž je spolehnutí.

Chrániče do oblečení nabízíme ve vícero zpracováních a variantách. Vyberte si z široké nabídky, která navíc zahrnuje také slidery, chráničové košile a vesty či ledvinové pásy.

Jízda na motorce se řadí mezi adrenalinové a do jisté míry rizikové zážitky. Každý motorkář musí dbát bezpečnostních zásad a přistupovat k jízdě na motore s dostatečnou zodpovědností. Chrániče na motorku znásobí jeho snahu a v případě nehody minimalizují možné dopady, které by bez nich byly až fatální.

Chrániče do oblečení jsou spolehlivou ochranou všech částí těla. Přidat je lze do moto kalhot i do bund na motorku. Nabízíme však také chráničové vesty a košile, které jsou samostatnou částí oblečení. Investujte do bezpečnostního prvku, který jízdu na motorce přesune na vyšší, více bezpečnější úroveň.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení