Dámská zóna

Motorky nejsou ryze pánskou záležitostí, ale milují je také ženy. I ty ale musí myslet na to, že koupí mocného stroje veškeré investice nekončí.

#Showmore#

Je zapotřebí investovat do chráničů, ledvinových pásů a bot na motorku, aby byla zajištěna stoprocentně komfortní a bezpečná jízda. Samostatnou kapitolou je dámské moto oblečení, které je také povinností.

Předcházejte černým scénářům a úrazům, ke kterým během nichž může dojít. Pořiďte si kvalitní dámské moto oblečení, které má nejen estetickou, ale i ochranářskou funkci.

Při výběru dámských moto bund a moto kalhot dejte především na svůj pocit a intuici. Je důležité, aby byla zajištěna nejen bezpečná, ale především pohodlná jízda, kterou budete chtít opakovat každý den. Oba kousky oblečení mají dokonale padnout, nemají škrtit ani svědit, samozřejmě musí velikostně odpovídat. Malé ani příliš velké kousky nejsou na motorce vítány.

Vyberte si z naší široké nabídky modely, které jsou pro vaši postavu jako dělané. Díky přiloženým rozměrům kupte pouze to, co vám bylo ušito jako na míru. A po obléknutí si jen užívejte cestu, kterou na motorce ujedete – v komfortu a bezpečí.

Nejprodávanější

Dámska moto bunda TXR Elisa černá
 
2 490 Kč
Dámské moto kalhoty TXR Rival černo/růžové
 
2 490 Kč
Dámská moto bunda TXR Summer černá
 
2 190 Kč
Dámské jeansy na motorku TXR Sonic černé
 
2 490 Kč
Dámské moto kalhoty TXR Aero černé
 
2 190 Kč
Dámska moto bunda TXR Ariana
Dámská moto bunda TXR Ariana
Skladem (>5 ks)
113/XS
 
3 990 Kč
damska moto bunda TXR visper cerno ruzova 1
 
2 990 Kč
Dámská moto bunda TXR Aero černá 2
 
2 590 Kč
75 položek celkem
Nahoru
Další produkty