Kariéra

Momentálně sháníme zejména Copywritera, ale pokud máte zájem také o brigádě na prodejně, kontaktujte nás na obchod@motoplace.cz

Brigádník na prodejnu

Požadavky:

  • spolehlivost
  • dochvilnost
  • příjemné vystupování, komunikativnost
  • orientace na zákazníka
  • základní znalost použití počítače, tiskárny (pohybujeme se ve webovém rozhraní prohlížeče a emailech v Outlooku)
  • zbytek naučíme :)
  • velké plus je orientace v prostředí motorek a moto oblečení

Náplň práce:

  • balení objednávek z e-shopu
  • drobný úklid (utření prachu, vytření podlahy prodejny)
  • fyzický prodej zákazníkovi, který k nám dorazí
  • výpomoc s dalšími aktuálními věcmi (např. štítkování zboží, přeskládání přepravky,..)

Pracovní doba:

dle domluvy

Místo výkonu: Valchařská 24/36, 614 00 Brno

Odměna: 135,- Kč / hod

Copywriter (vkládání zboží na web)

Požadavky:

  • výborný písemný projev v kombinaci se skvělou znalostí českého jazyka
  • psaní všema deseti
  • vlastní notebook a připojení k internetu
  • povědomí o psaní textů, SEO
  • ideálně praxe jako copywriter
  • zkušenosti s vkládáním zboží na web výhodou

  • vkládání zboží na web s ohledem na SEO
  • práce s Excelem

Nabízíme:

  • po zaučení homeoffice
  • flexibilní pracovní doba
  • vhodné pro studenty i maminky na mateřské (rodičovské)

Místo výkonu: první dny Valchařská 24/36, 614 00 Brno, poté homeoffice

Odměna: 100,- Kč / hod