Kožené kalhoty na motorku

V naší nabídce nechybí ani kožené moto kalhoty, k nimž přidáváme bezplatnou dopravu pro nákupy od 2 000 Kč a dárek pro objednávky nad 1 000 Kč.

3 položek celkem
Moto kalhoty TXR Kansas se šněrováním černé
3 490 Kč

Moto kalhoty TXR Kansas má klasický jeansový střih a je vyrobena z měkčené buvolí kůže....

131/XL
Dámské kalhoty na motorku Roleff RO2
Výprodej
4 879 Kč –20 %
3 903 Kč

kalhoty kožené, ROLEFF, dámské

ACI-M111-08-38
Dámské kalhoty na motorku Roleff RO3 se šněrováním
Výprodej
3 517 Kč –22 %
2 736 Kč

Dámské kalhoty na motorku Roleff RO3 se šněrováním jsou vyrobeny z prémiové hovězí kůže...

ACI-M110-18-46

Kožené kalhoty na motocykl

Moto kalhoty musí nejen perfektně padnout, aby chrániče dosedly na místa, na která mají, ale také musí být příjemně pohodlné. Pakliže daný kousek pohodlný není, jen těžko v něm usednete na oblíbenou motorku. Jistý komfort vám zaručí kožené moto kalhoty, které se navíc pyšní vysokou odolností a pevností. Jinými slovy je na ně stoprocentní spolehnutí. Nabízíme kožené kalhoty na motorku v různých velikostech i zpracováních. Stejně jako textilní kalhoty perfektně padnou, navíc budou tím nejlepším společníkem při cestování v dešti. Kůže se totiž pyšní tím, že nepromoká.

Motorkářské kožené kalhoty jsou ideálním společníkem na motorku do každého počasí. Oceníte je mít při kratším i delším cestování, ať už brázdíte silniční komunikace v tuzemsku nebo v zahraničí. Tento nepostradatelný prvek motorkářské výbavy nabízíme v několika velikostech. Stačí si vybrat, která vaší postavě nejvíce svědčí.

Při výběru pamatujte na to, že mají kalhoty dokonale padnout. Podobně jako moto bundy nebo moto oblečení obecně nesmí táhnout, škrtit ani nemají být jinak nepohodlné. Velmi brzy by se stalo, že byste tento prvek motorkářské výbavy vyměňovali za nový a už přijatelnější.