Čistič řetězů Oxford MINT 500 ml

Značka: Oxford
219 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Čistič řetězů Oxford MINT 500 ml je možné na čištění netěsněných i těsněných typů řetězů s O, X a Z kroužky, rozet a sekundárních koleček řetězů. Součástí je aroma s vůní máty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič řetězů Oxford MINT 500 ml je čistič, který dokáže z povrchu řetězu odstranit a vyplavit zbytky maziva řetězu a zaschlé nečistoty obsahující prachové a kovové částice. Emulzní látka ve složení čističe dovoluje aby bylo možné povrch řetězu kompletně opláchnout před aplikací nového tuku a maziva na řetězy. Produkt z řady položek moto/cyklo sortimentu značky MINT pro čištění. Součástí produktu je aroma s vůní máty.

Tryska spreje roznáší pod tlakem čistící látku a efektivně vyplavuje nečistoty na povrchu řetězu, v záhybech řetězů a je šetrný k povrchu okolo řetězu. Použití je možné na čištění netěsněných i těsněných typů řetězů s O, X a Z kroužky, rozet a sekundárních koleček řetězů. Pravidelným čistěním a mazáním řetězu prodloužíte jeho životnost a zajistíte stálost garantovaných parametrů řetězu

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe řetězu na motorku, Čističe řetězu na motorku Oxford, Doplňky na motorku Oxford
Záruka: 2 roky
Značka: Oxford
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Oxford je výrobce motocyklového příslušenství a oblečení z Anglie. Pod touto značkou naleznete zavazadla, tankpady, čepičky na ventilky a mnoho dalšího. Osvědčená kvalita s vysokou kvalitou zpracování.