Sprej na opravu pneu Motul P3 Tyre repair 300 ml

210 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Možnosti doručení

Sprej pro opravu pneumatik s duší i bez duše. Rychle, snadno, bez rozebrání.

Detailní informace

VÝMĚNA ZBOŽÍ ZDARMA
VÝMĚNA ZBOŽÍ ZDARMA

Detailní popis produktu

Sprej na opravu pneu Motul P3 Tyre repair 300 ml se vám bude hodit jako pojistka v případě, že by došlo k poškození pneumatiky. Je jedno, jestli máte na motorce pneumatiky s duší či bezdušové, tento sprej si hravě poradí s oběma. Složení je vytvořeno tak, aby nenarušovalo latexovou vnitřní duši nebo pneumatiku. Po opravě sprejem můžete ujet až stovky kilometrů, než bude provedena konečná oprava (jde o akutní řešení problému).

Skvěle poslouží pro pneumatiky do 16''. Použití je možné, pokud není vnitřní duše roztržená a pokud není pneumatika zutá z ráfku. 

Použití: pokud je to možné, vyjměte ven předmět, který způsobil propíchnutí. Natočte kolo tak, aby byl ventilek v pozici 10 či 12 h na ciferníku hodin. Sprej dobře protřepejte a pokud je chladno, zahřejte ho ve vašich rukách či před výdechem větráku ve vašem vozidle. Spojte nádobku s aerosolem našroubováním, poté ji natočte vzhůru nohama (spodní částí nahoru). Sejměte krytku a stlačte tlačítko, dokud nedosáhnete dostatečného tlaku. Ihned poté ujeďte 10 až 20 km nízkou rychlostí pro správné rozprostření přípravku. Jakmile to bude možné, zkontrolujte tlak pneumatiky a případně jej upravte. 

Aerosol musí být správně uskladněn, nesmí docházet k nárazům na nádobku.

Objem 300 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Opravy pneu, lanka
Záruka: 2 roky
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: