10 položek celkem
Dětská přilba X1.9D ZED oranžovo/černo/bílá
Dětská přilba X1.9D ZED oranžovo/černo/bílá
U dodavatele - termín upřesníme
1 890 Kč
ACI-M141-126-S
Moto přilba SCORPION EXO-520 Air Cover bílo/stříbrná MCF-14819/XS
Motokrosová přilba Cassida Cross Cup Sonic červeno-modro-bílá - zleva ACI-M140-1544-XS
Motokrosová přilba Cassida Cross Cup Two černo-bílo-červená ACI-M140-591-XS
Motokrosová přilba Cassida Cross Cup Two černo-bílo-šedo-fluo žlutá ACI-M140-593-XS
Přilba na motorku Cassida Magnum - bílá
Přilba na motorku Cassida Magnum - bílá
U dodavatele - termín upřesníme
1 989 Kč
ACI-M140-183-XS
Výklopná přilba NOX N965 supra bílo - červená ACI-M140-1853-M

Bílá helma na motorku, nebo chcete-li přilba na motorku, patří mezi povinnou výbavu při jízdě na motorce bez ohledu na to, zda řídíte a nebo se vezete jako spolujezdec.

#Showmore#

Důležité je vybrat moto helmu tak, aby Vám skvěle padla. Kromě případné ochrany při pádu vám moto helma poskytne také pohodlí vůči povětrnostním podmínkám, prachu apod. Některé helmy mají také integrovanou sluneční clonu, díky které krásně uvidíte na cestu i během slunečného dne. Ačkoli jde o jediný povinný ochranný prostředek, co se oblečení motorkáře týče, určitě stojí za zvážení kvalitní moto oblečení a boty. Pro maximální bezpečnost se mrkněte na chrániče na motorku.

Jak správně zvolit moto helmu?

Je důležité si vybrat správně velikost helmy, aby byla pohodlná a bezpečná při jízdě. Měření obvodu hlavy je nejlepší způsob, jak zjistit správnou velikost helmy. Helma by Vám měla lehce zmáčknout tváře, avšak nesmí se stát, že by Vás někde tlačila. Pokud jste v nejistotě ohledně velikosti nebo typu helmy, neváhejte se zeptat naší zákaznické podpory nebo se podívat na příručku výrobce. V článku Podle čeho vybrat přilbu na motorku naleznete komplexního rádce, jak vybrat moto helmu.

Vždy je lepší investovat do kvalitní helmy, abyste měli jistotu, že Vás bude správně chránit v případě nehody. Helma pro motorkáře může kromě ochranné funkce mít také další přidanou hodnotu - krásně se sladíte se svým strojem (nebo i spolujezdcem?). Na trhu je totiž nepřeberné množství designů přileb z nejrůznějších materiálů a s různou výbavou.