Integrální

10 položek celkem
Dětská integrální přilba NOX N961K černá matná - ze předu
Novinka
2 172 Kč

Dětská integrální přilba NOX N961K černá matná je dětská sportovní přilba. Vyrobená z polykarbonátové skořepiny a má mikrometrické přezky na zapínání.

+ další
Kód: 1484/S
Integrální přilba na motorku NOX N918 černá matná - z boku
Novinka
2 923 Kč

Integrální přilba N918 černá matná, je sportovně cestovní přilba se sluneční clonou, která je tvořena polykarbonátovou skořepinou s použitím vysoce odolných materiálů.

+ další
Kód: 1502/XS
Integrální moto přilba Cassida Integral 3.0 černá matná
Novinka
2 990 Kč

Krásná integrální přilba se sluneční clonou v matném provedení, součástí balení jsou dvě plexi (čiré a tmavé).

+ další
Kód: 1046/XS
Přilba na motorku Cassida Apex Fusion černo-fluo červená
Novinka
2 990 Kč

Přilba na motorku Cassida Apex Fusion černo-fluo červená má polykarbonátovou skořepinu a protimlžící folii Pinlock® 70. Součástí je i odnímatelný nosní a bradový...

+ další
Kód: 1427/XS
Přilba na motorku Cassida Apex Vision černá matná-reflexní šedá
Novinka
2 990 Kč

Přilba na motorku Cassida Apex Vision černá matná - reflexní šedá, má ovládání sluneční clony a ventilačních otvorů, které je dobře dostupné s nasazenými rukavicemi....

+ další
Kód: 1562/XS
Integrální přilba na motorku NOX N918 Kero černo-růžová - z boku
Novinka
3 144 Kč

Integrální přilba na motorku NOX N918 Kero černo-růžová je sportovně cestovní helma, která je z polykarbonátové skořepiny. Její čiré plexi ve standardu s povrchovou úpravou...

+ další
Kód: 1418/XS
Integrální přilba Cassida Integral 3.0 RoxoR černo-bílo-šedá
Novinka
3 190 Kč

Integrální přilba Cassida Integral 3.0 RoxoR černo-bílo-šedá, má jedno číré a jedno tmavé plexi a komfortní, plně odnímatelnou a pratelnou výstelku z prodyšného materiálu.

+ další
Kód: 1436/XS
Integrální přilba Cassida Integral 3.0 RoxoR černo-šedo-fluo červená
Novinka
3 190 Kč

Integrální přilba Cassida Integral 3.0 RoxoR černo-šedo-fluo červená polykarbonátová skořepina se sluneční clonou. V balení je 1x čiré a 1x tmavé plexi.

+ další
Kód: 1505/XS
Integrální přilba Cassida Integral 3.0 RoxoR černo-šedo-fluo žlutá
Novinka
3 190 Kč

Integrální přilba Cassida Integral 3.0 RoxoR černo-šedo-fluo žlutá je vyrobena z polykarbonátové skořepiny, a má 1x čiré  1x tmavé plexi. Součástí je příprava pro sluchátka...

+ další
Kód: 1553/XS
Integrální přilba Cassida Integral 3.0 Turbohead černo-zlatá
Novinka
3 190 Kč

Integrální přilba Cassida Integral 3.0 Turbohead černo-zlatá, má sluneční clonu, 1x čiré a 1x tmavé plexi. Součástí je odnímatelný nosní a bradový deflektor.

+ další
Kód: 1550/XS

Integrální helmy jsou velice oblíbené u motorkářů jezdících na nejrůznějších strojích (zejména silničních a sportovních motorkách). Jde o pevnou přilbu, která ochrání nejen hlavu, ale i bradu a oči. Některé typy mají v sobě kromě standardního hledí integrovanou sluneční clonu, kterou během jízdy velice snadno sklopíte a ochráníte tak vaše oči před slunečními paprsky. Svoji novou moto helmu můžete snadno barevně sladit také s moto bundou.

Jednotlivé integrální přilby se liší podle materiálu, ze kterého je vyrobena skořepina - termoplasty (sem spadají polykarbonáty, ABS, polymidy) a kompozity (odolné lamináty).