Tipy na dárek pro motorkáře. Co vyberete vy?

Sami na motorce nejezdíte, ale rádi byste vybrali nějaký vhodný dárek pro motorkáře? Podívejte se na přehled toho, co se vždy hodí. Dárky v různé cenové hodnotě už se těší, až je objevíte.

Ochranné prvky

Každý motorkář musí být skvěle chráněn proti případnému nárazu. Zatímco v autě máme deformační zóny a airbagy, na motorce jsou to moto bunda, kalhoty, moto rukavice a další prvky, které se starají o naši bezpečnost. Pokud si přejete skutečně hodnotný dárek, můžete vybrat něco z tohoto odvětví. Chrániče a kvalitní oděvy se vždy hodí.

Oprava motorky

Čas od času se stane, že je třeba něco během jízdy vyladit. Každý motorkář by proto u sebe měl stále mít základní potřeby, které přispějí k rychlému vyřízení celé záležitosti. Základem je sprej nebo set na opravu pneumatik, se kterou bude schopen dojet do nejbližšího servisu. Multifunkční nářadí se zase hodí pro drobné opravy. Stačí jeden multifunkční nůž s mnoha možnostmi. Náhradní pojistky a žárovky jsou také nutnou součástí cestování.

Modely motorek

A nyní už se odebereme k čisté radosti. Kdo by si nepřál mít svou mašinu doma v obýváku? Modely motorek jsou příjemným tipem na dárek. Vždy si zjistěte výrobce a model motorky. Budete také muset zjistit rok výroby a barvu stroje, kterou motorkář vlastní. Někdo dokonce sbírá i celé výrobní řady motocyklů.

Užitečné drobnosti

Hodilo by se vám dárek doplnit nějakou drobností? Pořiďte například užitečnou reflexní vestu, se kterou bude motorkář vidět i v případě zhoršené viditelnosti. Kukla se hodí v zimě i v létě, kdy zajišťuje bezpečí a ochranu před větrem a chladem. Motorkářský šátek ocení nejen každodenní jezdci, ale také účastníci motosrazů. Darovat můžete i hrnek s potiskem konkrétní motorky. Nebo přímo natiskněte na hrnek libovolnou fotografii.

Už víte, jakým dárkem potěšíte motorkáře? Vybrat můžete nejen užitečné, ale také stylové věci.